Zima, zima je veliká...

14. listopadu 2012 v 19:13 | *N* |  Deník
Kdo kdy viděl takovou zimu? No dobře uznávám, že to může a že to hlavně bude horší. Ale co já budu dělat, až bude -20 a mě bude mrznout zadek ještě víc než teď. A ještě jsem z toho byla nemocná. Proto další článek je zde až dnes téměř po celém týdnu. Moje největší starost byla jestli mám do čeho smrkat a mám co pít.

Zamilovala jsem si šípkový čaj. Bylinkové čaje moc nemusím, ale tento mi udělala mamka, protože zapoměla koupit můj oblíbený lesní plody. Nejdřív jsem se zděsila, ale když jsem ho ochutnala myslela jsem že mi exploduje jazyk pod tou dobrotou. Mňam. Doporučuju. Dneska jsem byla poprvé v týdnu ve škole a dozvěděla jsem se spousty novinek. Zítra máme besedu s vězenkyňemi. Mám to dobře napsaný? :D no nevadí, příjdu o fyziku a češtinu takže jsem spokojená. Jen mi není celkem jasný co nám tam budou jako vyprávět. A ještě jsem se dozvěděla, že jsou třídný schůzky. Mamka mě naštěstí ujasnila, že tam rozhodně nepůjde a podle jejích slov by se stejně zase řešil jenom toaleťák. Na naší škole je toaletní papír velká neznámá. Dokonce, když byla velká toaleťáková krize, tak jsme si měli nosit vlastní toaletní papír. Už vidím jak sebou do školy táhnu ruly toaleťáku. Nakonec se krize vyřešila tím, že do každé třídy dali určitý počet ruliček na týden a hospodařte. Kluci si tím začali házet po třídě a nazývali to granátem. A to jim je prosím okolo 17 let. Hlavně že se dobře baví pánové.

Vážně většina mého článku je o toaletním papíře. Omlouvám se, ale u nás je to teď velice oblíbené téma. No nic jdu si dát horkou sprchu aby mi trochu roztáli prty u nohou. Mějtě se famfárově. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markét Darllet * Markét Darllet * | E-mail | Web | 14. listopadu 2012 v 20:13 | Reagovat

U nás dneska bylo krásně. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama